ثبت مشاور

جشنواره موج سواری در چابهار

تاریخ : 1396.06.03
نظرات : 0

توریست کینگ : چابهار میزبان جشنواره گردشگری موج سواری می‌شود. به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، مجتبی میرحسینی اظهار داشت: انجمن ورزش‌های موج سواری ایران، اولین جشنواره گردشگری موج سواری را زیر نظر فدراسیون جهانی این ورزش در سواحل چابهار و کنارک برگزار می‌کند.

 

 

موج سواری در سواحل چابهار


سواحل چابهار و کنارک به عنوان قدمگاه موج‌های اقیانوسی ظرفیت ویژه ای برای انجام ورزش‌های آبی خصوصا موج سواری دارند که فرصت ویژه ای برای معرفی بیشتر استان را برای ما فراهم کرده است. موج سواری خاص این استان است لذا با اقدامات تبلیغی و آموزشی و برگزاری فم تور برای گروه‌های مختلف مرجع گردشگری ایران در دوسال گذشته توانستیم تاحدودی توجه ویژه گردشگران داخلی و خارجی را به این منطقه جلب کنیم.

تور آشناسازی با آثار و جاذبه‌های گردشگری چابهار و کنارک، دورۀ تفریحی و آموزشی موج‌سواری، دورۀ مقدماتی مربیگری موج‌سواری، دوره مربیگری درجه سه موج سواری ،دورۀ امداد و نجات دریایی مختص موج‌سواری با مدرک فدراسیون جهانی ISA برای بانوان و آقایان با حضور مدرسین فدراسیون جهانی بخشی از برنامه‌های این جشنواره است.

 

 

 

 

 

 

 

mirasfarhngi

دسته بندی :  اخبار داغ

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا